Meeskond

Rauno

RAUNO AVELPeakorraldaja / Helirežissöör-tehnik

Olen TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Helitehnoloogia eriala III aasta tudeng. Üks pool minust tegeleb muusika ja loominguga, teine pool aga keerukate süsteemide loomisega programmeerimise teel. Sounditoorium on projekt, mis annab võimaluse rakendada neid mõlemat külge ning ühtlasi panna proovile ka minu juhiomadused.

Marta

MARTA TOOMLAProjektijuht

Ajan tarkust taga samuti TÜ Viljandi kultuuriakadeemias kultuurikorralduse erialal ja endale üllatuseks JUBA viimast aastat. Ehkki olen Sounditooriumi korraldusmeeskonnas projektijuht, siiski leian, et olen pigem idee autori Rauno pikk parem käsi, kes aitab tema suurt unistust ellu viia. Ja eks Sounditoorium olegi üks päris korralik suur amps!

Pille

PILLE KANNIMÄEPearežissöör / Vaheklipid / Graafika

Omandan parasjagu Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudis magistrikraadi telerežii erialal ning ühtlasi töötan ka ettevõttes RGB Baltic videoproduktsiooni spetsialistina. Lisaks tegutsen videokunstnikuna etenduskunstide valdkonnas (kontserdid, teatri-, tantsuetendused jms.). Sounditoorium on seni minu suurim projekt, mida režissöörina juhin.

KAAREL KUUSKHelilooja

TÜ VKA & BFM'i Muusika- ja Filmikunsti helitehnoloogia magistrant. Tegutsen mitmetes koosseisudes: nt Etnosfäär, vonKuusk, Kali Briis, Argo Vals, DoubleTrouble, Impromachine jne; muusik-näitleja Ugala teatri lavastuses „Moraal”. Tähtis roll on veel mitmetes mahukates muusika- ja teatri- projektides. Sounditoorium on senimahukaim ja vastutusrikkaim projekt,kus on vaja olla möödaspääsmatult tegevuse keskmes.

kaarel

SILJA UHSDirigent

Tere! Minu nimi on Silja. Lõpetasin eelmisel kevadel Eesti Muusikaakadeemia muusikapedagoogika ja kooridirigeerimise erialal. Tegelen suurte ja väikeste inimeste suunamisega ja olen õnnelik, et nemadki on minu õpetajaiks. Sounditoorium on minu jaoks uus ja põnev maailm, kuhu vahel sattuda...

silja

SANDRA AUDOVAPressijuht

Õpin TÜ VKAs teisel kursusel kultuurikorraldust ning erialaselt spetsialiseerun muusikale. Kooli kõrvalt löön tihti kaasa erinevates projektides, millest püsivaim on siiani olnud Noortebänd, kus olen tegutsev olnud 3 aastat. Olen kaasa löönud ka piletimüüjast kuni lavamanagerina välja, Sounditooriumis täidan sedapuhku aga pressijuhi rolli. Sounditoorium on minu jaoks hea assortii kvaliteedist, stiilipuhtusest ning omanäolisusest.

sandra
mailiis

MAILIIS LAURKunstnik

Õpin TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia teatrikunsti visuaaltehnoloogia õppekaval ning varasemalt olen lõpetanud Tartu Ülikooli maalikunsti bakalaureuseõppe. Nende kogutud tööriistade abil tegelen ruumide, inimeste ja tekstidega, et etendusetele kaasluua visuaalset tervikut. Sounditooriumi projektis asendab teksti muusika ja ruumikogemust kaamera.

karolin

KAROLIN TAMMValguskunstnik

Omandan TÜ Viljandi kultuuriakadeemias valguskujundaja eriala. Sounditooriumi projektist saan esmase kogemuse live- ülekande valguslahenduse loomisel, kus peab usaldama kaamera silma rohkem kui iseenda oma.

Mari-Riin

MARI-RIIN VILLEMSOOValguskunstnik-tehnik

Olen TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna teatrikunsti visuaaltehnoloogia valguskujunduse eriala tudeng. Südamelt rohkem spetsialiseerunud teatrile, kuid muusika on mind saatnud juba lapsepõlvest saati. Sounditoorium täidab minu pikaaegse soovi ühendada praegune erialakirg ammu armsaks saanud muusikaga ning teha seda sõpradest koosneva professionaalse meeskonnaga.

CARMEN SELJAMAADokumentaalfilm / Graafika

Teatrikunsti visuaaltehnoloogia multimeedia spetsialist, kes lisaks koolile tegeleb veel muusikavideote tootmisega, erinevate graafilise disaini töödega ja üritustele visuaalide tegemisega. Eks seda loetelu saaks veel pikalt täiendada. Sounditoorium on minu jaoks väga suur ja põnev projekt, mis on avardanud palju minu silmaringi nii erialases kui ka muusikalises maailmas.

carmen

KATHI KOCHMuusikute organisaator

Olen TÜ VKA pärimusmuusika tudeng, mis Sounditooriumi seisukohalt ei oma erilist tähtsust, kuna minu ülesandeks ei ole mitte muusikat teha, vaid muusikuid koos hoida - ja see on kohati vat et isegi keerulisem ülesanne kui ise pilli taga olla :) Aga mulle meeldib!

kathi

KADRI KABANENProjektijuhi abi

Õpin TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias teisel kursusel kultuurikorralduse eriala. Sounditooriumi tiimis olen projektijuhi Marta parem käsi ja hoolitsen selle eest, et korraldusliku poole peal kõik sujuks. Sounditoorium on nii suur ja võimas projekt, mis on kindlasti väga heaks kogemuseks kõigile osalistele.

kadri
Tauno

TAUNO UIBOJuhtoperaator / puldirežissöör / videoülekande juht

TÜ VKA videostuudio juhataja. Tegelen erinevate multicam-salvestuste ja otseülekannete korraldamisega - hoolitsen eelkõige tehnilise poole eest, kuid pole võõras ka režiipuldi nuppude vajutamine. Sounditoorium on minu jaoks üks keerukama ülesehitusega projektidest, kus lõpuks ometi on piisavalt aega kõik nii sisu kui tehnika osas läbi katsetada.

freddy

FREDDY TINTSEhitusjuht

Olen TÜ VKA rahvusliku ehituse teise kursuse tudeng ning võtan kinni igast võimalusest, mis annab mulle võimalust teha koostööd erinevate akadeemia tudengitega. Sounditoorium on üks nendest mille kogemus ei voola niisama külgepidi maha.

ave

AVE KONGOKunstniku assistent, stilist

Õpin Tartu Kunstikoolis stilistiks ja varasemalt olen omandanud maastikuarhitekti eriala. Olen üks MTÜ Elukas, mis tegeleb erinevate elukeskkonna sekkumiste, installatsioonde ja ruumikujundustega, asutaja. Sounditooriumi projektis olen kunstniku assistent ruumikujunduse ja muusikute stilistika osas. Sounditoorium on uskumatult lahe võimalus töötada nii suure hulga professionaalsete inimestega ühtse eesmärgi nimel.

Muusikud

adeele

ADEELE SEPPVokaal

mart

MART RAUBAVokaal

judith

JUDITH PARTSVokaal

hans

HANS KURVITSTrummid

markus

KARL MARKUS KOHVLöökriistad

mati

MATI TUBLIBass

taaniel

TAANIEL KÕMMUSKontrabass

erko

ERKO NIITEl. kitarr

jaan

JAAN-EERIK AARDAMEl. kitarr

peeter

PEETER PRIKSEl. kitarr

karl

KARL-HEINRICH ARROVibrafon

kuntu

TANIEL KUNTUSüntesaatorid

kaisa

KAISA KUSLAPUUSüntesaatorid

inaki

IÑAKI SANDOVALKlaver

kart

KÄRT ANTONI Viiul

lee

LEE TAULI Viiul

miia

MIIA OLIVIA ONNII Viiul

katrina

KATRINA M. REIMANDII Viiul

elina

ELINA KASESALUII Viiul

maris

MARIS PIHLAPIII Viiul

matis

MATIS LEIMAIII Viiul

mats

MATS PIHOIV Viiul

carmenk

CARMEN KARMATšello

adena

ADENA ANTONTšello

merike

MERIKE PABERITSFlööt

lauri

LAURI KADALIPPBariton Sax

roland

ROLAND MÄLLOTenor Sax

taavi

TAAVI TOOMSALUTenor Sax

ingvar

INGVAR LEERIMAATromboon

mano

MANO MEELIS ONNITrompet / Flüügel

allan

ALLAN JÄRVETrompet

johannes

JOHANNES AHUNHang

anni

ANNI VITSBERGKannel


Koor

Koor

Kristiina Päss, Mari Meentalo, Merili Murde, Madli Ainsalu, Liina Joonas, Laura Karp, Kristiina Ristmäe, Kelly Vask, Kärt Männa, Merili Retter, Ave Saarva, Raili Lilleorg, Kristjan Luik, Kõu Kaur, Andres Anissimov, Robin Ruus, Hans Mihkel Vares, Taavet Niller, Karl Sakrits, Stefan Airapetjan, Ardo Kantemusv Silver Jusilo, Priit Oks

Abivägi

Koreograaf - Leanika Mändma
Kunstiline abi - Merilin Sillastu, Aveli Tiiter, Kristi Kalmus, Kaisa Ekbaum, Liis Säde, Doris Toom , Tuuli Omler
Ehitus - Marko Aatonen, Kristiina Kesküla, Georg Voldemar Tomust, Joonatan Lepik, Jürgen Annuk, Kristo Kuusik
Helimeeskond - Rasmus Maasen, Margus Traumann, Kert Laur, Anton Stvolov, Anton Ventsel, Jorge Martinez, Jarkko Voolaid, Riho Luhter, Erik Mikussaar, Miikael Haamer, Kenn-Eerik Kannike, Dmitry Demchenko
Operaatorid - Johanna Mägin, Pauliina Kolde, Kristi Kirsimäe, Ave Palm, Maria Elisaveta Roosalu, Egert Kanep , Maritta Anton, Rommi Ruttas, Kristo Kuusik
Valgusmeeskond - Sander Aleks Paavo, Arthur Pluutus, Kristo Kuusik, Jari Matsi, Kristi Kirsimäe, Kadri Kalmus, Jürgen Jaam, Henrik Mütt
Vabatahtlikud - Kirsika Meresmaa, Marii Ingriin Saaremäe, Birgit Sitska, Birgit Nisu, Kati Tihkan
Grimeerija - Grete Avel, Laura Karp